لبیک فرمانده

لبیک فرمانده
سید علی جان مافرزندانت آماده ی جهادیم!
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات

۹ مطلب در تیر ۱۳۹۲ ثبت شده است
«وحدت اسلامی» و اتحاد بین مسلمین از جمله اصلی‌ترین و بنیادی‌ترین موضوعات در اندیشه‌ی سیاسی و فرهنگی رهبر معظم انقلاب اسلامی است. اهمیت این موضوع نزد آیت الله خامنه ای تا آنجاست که ایشان وحدت اسلامی را به عنوان «مسأله‌ای استراتژیک» و نه تاکتیکی معرفی نموده و همواره علما، روشنفکران، برجستگان سیاسی و آحاد امت اسلامی را به وحدت ذیل دستورات و آموزه‌های قرآن کریم و ارادت و محبت به پیامبر اسلام حضرت محمد(صلی الله علیه و آله و سلّم) دعوت کرده‌اند.
 

اهمیت نماز را باید به‌درستی فهمید. این که فرموده‌اند: اگر نماز در درگاه خداوند، مقبول افتد، دیگر خدمات و زحمات نیز پذیرفته شده و اگر نماز مردود باشد، هرچه جز آن نیز مردود گشته است، حقیقتی بزرگ را به ما می‌نمایاند. آن حقیقت این است که اگر در جامعه‌ی اسلامی نماز در جایگاه شایسته‌ی خود قرار گیرد، همه‌ی تلاش‌های سازنده‌ی مادی و معنوی، راه خود را به سمت و سوی آرمان‌ها می‌گشاید و جامعه را به نقطه‌ی مطلوب آرمانی اسلام می‌رساند و اگر از اهمیت نماز غفلت شود و نماز مورد بی‌اعتنایی قرار گیرد، این مسیر به‌درستی طی نخواهد شد و تلاش‌ها و مجاهدت‌ها تأثیر لازم را در رساندن به قله‌ای که اسلام برای جامعه‌ی بشری ترسیم کرده است،‌ نخواهد داشت. ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
 تدبر در قرآن

بحمدالله امروز جامعه‌ى ما با قرآن مأنوس شده‌اند. البته ما به این قانع نیستیم؛ ما معتقدیم همه‌ى آحاد جامعه باید با قرآن ارتباط برقرار کنند، بتوانند قرآن را بخوانند، بتوانند قرآن را بفهمند، بتوانند در قرآن تدبر کنند. آنچه که ما را به حقایق نورانى میرساند، تدبر در قرآن است؛ و این حفظ قرآن که بحمدالله امروز در بین شما جوانها، در بین جوانهاى کشور، در سرتاسر کشور رواج پیدا کرده است، یک مقدمه‌ى خوبى است براى تدبر. یعنى حفظ و تکرار و انس با آیات کریمه‌ى قرآن و پى‌درپى آیات الهى را مورد توجه قرار دادن، موجب میشود که انسان بتواند در قرآن تدبر کند.۱۳۹۲/۰۴/۱۹  


سایت های تحلیلی خبری :

www.iusnews.ir    این سایت خبری تحلیلی از نظر خبری و تحلیل کردن خبرها بسیار بسیار خوبه اگه دنبال خبرهای جالب و خبرهای که کمتر گفته  میشه به این سایت حتما" مراجعه کنید!

www.farsnews.com  این سایت یکی سایت های خبری بزرگ در زمینه ی خبر وتحلیل وبررسی آن می باشد!

www.rajanews.com  این سایت سایتی خبری در زمینه ی سیاسی بسیار فعاله واگه دنبال مطالب سیاسی جالبید به این سایت یک سری هم بزنید!

www.mashreghnews.ir سایت بسیار خوبی ودر زمینه ی خبرها ی سیاسی خیلی فعالیت داره !

www.mehrnews.com این سایت هم همینطور مثل سایت های بالایی خیلی خوبه!

www.fardanews.com  این سایت خیلی خوببیه ودر زمینه های فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی می باشد!

www.snn.ir  این سایت خبرخبرگزاری دانشجو می باشد و در زمینه ی تحلیل خیلی خوب عمل کرده وهمچنین کلیپ های خیلی خوبی هم داره!

www.tasnimnews.com

www.iribnews.ir  خبرگزاری صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد و شما می توانید خبر های تلویزیون و داخل این سایت به صورت تشریحی پیدا کنید 

www.nasimonlin.ir خبرگزاری که خبرهای به صورت پیام کوتاه می باشد وخبرهای آن خیلی کوتاه می باشد

www.yjc.ir  این سایت باشگاه خبرنگاران است که خیلی مطالب مفید و آموزندیی داره در تمام زمینه ها حتما" مراجعه کنید!

www.bazarkhabar.ir  این سایت خیلی بزرگ در زمینه ی اقتصادی می باشد اگه می خواید خبرهای اقتصادی درجه ی اول و مشاهده کنید حتما" مراجه کنید!

www.isna.ir  این سایت خیلی خوبیه در هر زمینه ی  که بگید هرچی بخواید پیدا می شه این سایت واقعا" خبرهاش مفید وخوبه حتما" مراجهع کنید !

یاعلی التماس دعا ! ان شاالله که استفاده کنید!

فقط14 صلوات برای تعجیل وفرج حضرت یادتون نره !  

امیدوارم ازمطالب این سایت نهایت استفاده رو بکنید!یاعلی!!!!نیت فقط فرج
فرمانده خوب من!
فرمانده ی لحظات سخت!
ای فرمانده ی باتقوا!
ای فرمانده ی. . .

سیدعلی جان !ما فرزندانت آماده ی جهادیم!
جانم فدایت آقاجان.